Керівник філії :

- із багатодітних сімей - 3;

- діти учасників АТО - 2

Кадрове забезпечення :

1. На сьогоднішній день педагогічний колектив філії "Бригадирівський  ЗЗСО І ступеня" складається з 2 осіб: Ткаліч С,А.,  Малушко Л, П.
  2. Ткаліч С.А. - 1 кваліфікаційна категорія, стаж роботи 34 рік, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище(1986 рік), Глухівський державний педагогічний університет (2008 рік).
  3. Малушко Л. П. - спеціаліст, стаж роботи 33 років, закінчила Кременчуцьке педагогічне училище(1987).
  • Територія обслуговування :

Філія "Бригадирівський ЗЗСО І ступеня" - це заклад загальної середньої освіти, який проваджує освітню діяльність  на територіях сіл: Бригадирівка, Кривці, Миколаївка та тісно співпрацює з Бригадирівським ЗДО "Сонечко".